Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
- bogata in fibre si proteine.
Ingrediente:Apa, faina de migdale, ulei de rapita, fibre (psyllium, bambus, mar), albus de ou, sare, agenti de crestere (tartrat de potasiu, bicarbonat de sodiu), susan 1% ,conservant: sorbat de potasiu.
Valori nutritionale:| Valori nutritionale in 100 g de produs | Cantitate |
|---|---|
| Valoare energetica | 1779 kJ / 431 kcal |
| Grasimi | 38 g |
| din care acizi grasi saturati | 3,3 g |
| Carbohidrati | 1,7 g |
| din care zaharuri | 1,7 g |
| Fibre | 10 g |
| Proteine | 16 g |
| Sare | 1,50 g |
Polonia
Precautii:Poate contine soia.
Prezentare:2x85 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | PAINE |
| Brand | Balviten |
| Disponibil in farmacii | Rahova |
| Info produs | Eligibil ELITE |
| Cod produs | 5907653101908 |
| Tip produs | Produs alimentar |