Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Brand: PRONAT
Cod produs: 6426309011631
Data expirarii: 10-04-2027
Tip: Produs alimentar
Document: Eticheta Produs
Vandut de: Farmacia Tei SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
- produs din cereale expandate;
- pentru consum direct.
Mazare galbena 49,5%, Mazare verde 49,5%, Sare de mare 1%.
Valori nutritionale:| Valoare nutritionala | Cantitate / 100 g |
|---|---|
| Valoare energetica | 1429 kJ / 338 kcal |
| Grasimi | 0,9 g |
| – din care acizi grasi saturati | 0,2 g |
| Carbohidrati | 55 g |
| – din care zaharuri | 3,9 g |
| Fibre | 13 g |
| Proteine | 21 g |
| Sare | 1,07 g |
Slovacia.
Precautii:Produs intr-o fabrica procesatoare de cereale care contin gluten.
Depozitati intr-un loc uscat, ferit de lumina directa a soarelui.
100 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | PAINE |
| Brand | Pronat |
| Stoc | În stoc |
| Disponibil in farmacii | Dristor, Rahova, Popesti-Leordeni |
| Info produs | Eligibil ELITE |
| Cod produs | 6426309011631 |
| Tip produs | Produs alimentar |
| Data de expirare | 2027-04-10 |