Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
Proprietăți:
- este o spumă blândă de curățare cu acid glicolic, recomandată pentru un ten neuniform și cu pete închise la culoare cauzate de acnee, soare sau sarcină;
- îndepărtează delicat impuritățile, curăță și reduce porii și uniformizează aspectul general al pielii, fără să usuce sau irite;
- pregătește tenul pentru aplicarea produselor depigmentante din gama Melabel;
- nu conține sulfați și parabeni;
- produs hipoalergenic;
- potrivită tuturor tipurilor de ten, chiar și celor sensibile;
- elimină impuritățile fără a irita sau a usca pielea;
- pregătește tenul pentru aplicarea produselor depigmentante din gama Melabel.
Ingrediente active:
Acid glicolic - are efect blând exfoliant, stimulează regenerarea pielii, atenuează ridurile fine.
Ingrediente:
AQUA, COCO GLUCOSIDE, LAURYL GLUCOSIDE, GLYCERIN, GLYCOLIC ACID, PHENOXYETHANOL, PАRFUM.
Mod de utilizare:
Umeziți pielea și aplicați cantitatea dorită de spumă. Întindeţi prin mişcări fin circulare și clătiți din abundență cu apă. Se recomandă a fi folosită dimineață și seara.
Atenție: dacă apare senzație de arsură, mâncărime sau roșeață intensă întrerupeți folosirea produsului. Dacă aceste manifestări nu dispar în 3 zile consultați un medic dermatolog.
Prezentare:
200 ml
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Pete pigmentare |
| Brand | Biotrade |
| Gama | Melabel |
| Info produs | Dermato cosmetic, Eligibil ELITE |
| Pentru | Pete |
| Cod produs | 3800221840778 |