Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Alte tipuri
Brand: LOVARE
Cod produs: 4820097815563
Data expirarii: 01-04-2027
Tip: Produs alimentar
Vandut de: Farmacia Tei SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
- amestec de ceai negru, ceai verde, plante si fructe;
- include 15 filtre pentru prepararea infuziei;
- ofera o aroma echilibrata si placuta;
- potrivit pentru momente de relaxare.
Frunze de ceai negru de Ceylon, frunze de ceai verde chinezesc Sencha – 12%, boboci si petale de trandafir chinezesc – 5%, mere maruntite – 4%, petale de flori (albastrele, galbenele, sofranel) – 4%, aroma naturala de struguri.
Valori nutritionale:| Componenta | Cantitate per 100 g produs |
| Valoare energetica | 124 kcal / 515 kJ |
| Grasimi | 0 g |
| - din care acizi grasi saturati | 0 g |
| Carbohidrati | 25 g |
| - din care zaharuri | 2 g |
| Proteine | 9 g |
| Sare | 0 g |
Tara de origine a frunzei de ceai: Sri Lanka, China.
Precautii:Se pastreaza in spatii uscate, curate, bine ventilate, fara mirosuri puternice, la o umiditate a aerului de cel mult 70%.
Prezentare:80 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | CEAIURI |
| Brand | Lovare |
| Stoc | În stoc |
| Info produs | Produse noi, Eligibil ELITE |
| Tip | 1001 Nights |
| Cod produs | 4820097815563 |
| Tip produs | Produs alimentar |
| Data de expirare | 2027-04-01 |