Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Brand: 3BEARS
Gama: Harry Kane
Cod produs: 4260462987356
Data expirarii: 07-08-2026
Tip: Produs alimentar
Document: Eticheta Produs
Vandut de: Farmacia Tei SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
- fara zahar rafinat, potrivit pentru un mic dejun sanatos;
- sursa de proteine, sustine energia pe parcursul zilei;
- contin fibre naturale, care ajuta digestia si mentin senzatia de satietate;
- gust placut, fara aditivi artificiali.
Se poate consuma ca atare, ca gustare.
Se poate prepara cu lapte sau bauturi vegetale, calde sau reci.
Se pot adauga fructe, nuci sau seminte pentru un mic dejun nutritiv.
Ovaz integral 85%, sirop concentrat de curmale 14,7%, sare de mare.
Valori nutritionale:| Valori nutritionale / 100 g produs | Cantitate |
|---|---|
| Valoare energetica | 1685 kJ / 400 kcal |
| Grasime | 6.7 g |
| din care acizi grasi saturati | <1.3 g |
| Glucide | 67 g |
| din care zaharuri | 11 g |
| Fibre | 9.6 g |
| Proteine | 13 g |
| Sare | 0.35 g |
Germania.
Precautii:Alergeni: poate contine si alte cereale care contin gluten (grau, orz, secara), nuci, arahide, susan, mustar, lupin, soia, lapte.
Prezentare:350 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Cereale |
| Brand | 3Bears |
| Gama | Harry Kane |
| Stoc | În stoc |
| Disponibil in farmacii | Rahova, Popesti-Leordeni |
| Info produs | Produse in campanie, Eligibil ELITE |
| Proprietati | Produsele fără aditivi nu conțin substanțe chimice adăugate pentru îmbunătățirea gustului, texturii sau termenului de valabilitate. Acestea sunt considerate mai apropiate de produsele naturale și mai puțin procesate. |
Aceste produse nu au zahăr adăugat, însă pot conține zaharuri naturale din ingrediente precum fructele. Sunt potrivite pentru cei care doresc să evite adaosurile de zahăr în dietă. |
|
| Cod produs | 4260462987356 |
| Tip produs | Produs alimentar |
| Data de expirare | 2026-08-07 |