Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Brand: NIAVIS
Gama: Super Duo
Cod produs: 6426284003997
Data expirarii: 08-07-2026
Tip: Produs alimentar
Vandut de: Farmacia Tei SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
- combina fructe exotice cu fulgi de ovaz;
- textura crocanta si satisfacatoare;
- realizata din ingrediente atent selectionate;
- potrivita pentru un mic dejun sau gustari rapide.
Se poate consuma ca atare sau in amestec cu lapte sau iaurt.
Ingrediente:Fulgi de cocos*, fulgi de ovaz*, coacaze negre*, mango*, sirop de agave*, alune de padure* – in proportii variabile
* Ingredient provenit din agricultura ecologica
| Nutrient | Cantitate/ 100 g |
|---|---|
| Energie | 2202 kJ / 530 kcal |
| Grasimi | 38.0 g |
| – din care grasimi saturate | 30.0 g |
| Glucide | 35.0 g |
| – din care zahar | 23.0 g |
| Proteine | 7.0 g |
| Fibre | 12.0 g |
| Sare | 0.04 g |
Polonia
Precautii:Produsul contine gluten.
Poate contine urme de nuci.
250 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Musli si granola |
| Brand | Niavis |
| Gama | Super Duo |
| Stoc | În stoc |
| Disponibil in farmacii | Rahova |
| Info produs | Eligibil ELITE |
| Arome | Mango si coacaze negre |
| Proprietati | Produsele Bio (Ecologice, Organice) sunt obținute din ingrediente cultivate ecologic, fără utilizarea pesticidelor sau fertilizanților chimici. Acestea respectă standarde stricte de producție durabilă și protecția mediului. |
| Cod produs | 6426284003997 |
| Tip produs | Produs alimentar |
| Data de expirare | 2026-07-08 |