Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Brand: JUST LIVE A LITTLE
Cod produs: 5022374058369
Data expirarii: 31-08-2026
Tip: Produs alimentar
Vandut de: Farmacia Tei SRL
Pentru a primi notificări legate de stoc trebuie să fii logat în cont sau să îți creezi un cont aici.
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
- granola fara gluten cu aroma de sirop de artar si nuci pecan;
- contine stafide si cocos prajit;
- imbogatita cu unt de migdale pentru gust intens si cremos;
- textura crocanta si placuta la fiecare portie.
Ovaz integral fara gluten (56%), suc concentrat de curmale, stafide (stafide, ulei de floarea-soarelui), ulei de rapita, nuci pecan (4%), sirop de artar (3%), unt de migdale, nuca de cocos prajita, orez expandat crocant [faina de orez, emulsifiant: lecitina de floarea-soarelui, sare], scortisoara, sare, aroma naturala.
Valori nutritionale:| Componenta | Valoare per 100g |
| Valoare energetica | 1698 kJ / 407 kcal |
| Grasimi | 16 g |
| din care acizi grasi saturati | 3.3 g |
| Glucide | 55 g |
| din care zaharuri | 16 g |
| Fibre | 6.9 g |
| Proteine | 9 g |
| Sare | 0.35 g |
Anglia.
Precautii:Poate contine urme de alune, alte tipuri de nuci si seminte de susan.
Prezentare:360 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Musli si granola |
| Brand | Just live a little |
| Disponibil in farmacii | Dristor, Popesti-Leordeni |
| Info produs | Eligibil ELITE |
| Proprietati | Produsele fără gluten nu conțin această proteină, găsită în grâu, orz și secară, și sunt destinate persoanelor cu boala celiacă sau sensibilitate la gluten. Sunt, de asemenea, o opțiune pentru cei care urmează diete speciale. |
| Cod produs | 5022374058369 |
| Tip produs | Produs alimentar |
| Data de expirare | 2026-08-31 |