Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Brand: LIZIS
Cod produs: 5060043225575
Data expirarii: 01-02-2027
Tip: Produs alimentar
Vandut de: Farmacia Tei SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
- gust delicios si textura crocanta;
- contine ovaz copt, nuci si seminte cu melasa;
- fara gluten si testata GL;
- ofera energie si senzatie de satietate pentru mai mult timp;
- potrivita pentru un mic dejun gustos si hranitor.
| Componenta | Valoare per 100g |
| Valoare energetica | 2126 kJ / 510 kcal |
| Grasimi | 29.3 g |
| din care acizi grasi saturati | 7.5 g |
| Carbohidrati | 46.2 g |
| din care zaharuri | 9.1 g |
| Fibre | 8.9 g |
| Proteine | 10.9 g |
| Sare | 0.03 g |
Anglia.
Precautii:350 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Musli si granola |
| Brand | Lizis |
| Stoc | În stoc |
| Disponibil in farmacii | Barbu Vacarescu, Popesti-Leordeni |
| Info produs | Eligibil ELITE |
| Proprietati | Produsele fără gluten nu conțin această proteină, găsită în grâu, orz și secară, și sunt destinate persoanelor cu boala celiacă sau sensibilitate la gluten. Sunt, de asemenea, o opțiune pentru cei care urmează diete speciale. |
| Cod produs | 5060043225575 |
| Tip produs | Produs alimentar |
| Data de expirare | 2027-02-01 |