Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
- bogat in fibre si proteine.
Ingrediente:Fulgi de soia* 33%, Fulgi de ovaz* 26%, fulgi de grau* 25%, stafide* 8% (stafide*, ulei de floarea soarelui*), curmale* 5%(curmale*, faăna de orez*), fructe rosii* liofilizate 1,4% (coacaze*, coacaze rosii*, capsune*) seminte de hrisca* 1%.V
Valori nutritionale:| Valori nutritionale / 100 g | Cantitate |
|---|---|
| Valoare energetica | 1602 kJ / 382 kcal |
| Grasimi | 12 g |
| din care acizi grasi saturati | 1,9 g |
| Glucide | 41 g |
| din care zaharuri | 11 g |
| Fibre alimentare | 13 g |
| Proteine | 21 g |
| Sare | 0,03 g |
Franta
Precautii:Alergeni: Ovaz, Grau, Soia
Prezentare:375 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Musli si granola |
| Brand | Bjorg |
| Disponibil in farmacii | Barbu Vacarescu |
| Info produs | Eligibil ELITE |
| Proprietati | Produsele Bio (Ecologice, Organice) sunt obținute din ingrediente cultivate ecologic, fără utilizarea pesticidelor sau fertilizanților chimici. Acestea respectă standarde stricte de producție durabilă și protecția mediului. |
| Cod produs | 3229820794556 |
| Tip produs | Produs alimentar |