Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Brand: NIAVIS
Cod produs: 6426284002679
Data expirarii: 28-02-2027
Tip: Produs alimentar
Vandut de: Farmacia Tei SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
- obtinut din ingrediente naturale si ecologice;
- potrivit pentru diete fara gluten;
- ajuta la obtinerea de prajituri, paine si alte produse de panificatie dospite si pufoase.
Se adauga, in acelasi timp cu faina, la prepararea aluaturilor (21 g praf de copt pentru 500 g faina).
Ingrediente:Amidon de porumb* (50.5%), crema tartar, bicarbonat de sodiu.
*ingredient provenit din agricultura ecologica
| Valori nutritionale | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 180 kcal / 751 kJ |
| Grasimi | 0.5 g |
| - din care grasimi saturate | 0.1 g |
| Carbohidrati | 43 g |
| - din care zaharuri | 0.5 g |
| Proteine | 0.5 g |
| Fibre | 0.5 g |
| Sare | 18.6 g |
Germania.
Precautii:Nu contine alergeni.
Prezentare:50 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | CONDIMENTE |
| Brand | Niavis |
| Stoc | În stoc |
| Disponibil in farmacii | Rahova, Popesti-Leordeni |
| Info produs | Eligibil ELITE |
| Proprietati | Produsele Bio (Ecologice, Organice) sunt obținute din ingrediente cultivate ecologic, fără utilizarea pesticidelor sau fertilizanților chimici. Acestea respectă standarde stricte de producție durabilă și protecția mediului. |
Produsele fără gluten nu conțin această proteină, găsită în grâu, orz și secară, și sunt destinate persoanelor cu boala celiacă sau sensibilitate la gluten. Sunt, de asemenea, o opțiune pentru cei care urmează diete speciale. |
|
| Cod produs | 6426284002679 |
| Tip produs | Produs alimentar |
| Data de expirare | 2027-02-28 |