Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Brand: SECOM
Gama: Good Routine
Cod produs: 5949212000994
Data expirarii: 23-04-2027
Tip: Produs alimentar
Document: Eticheta Produs
Vandut de: Farmacia Tei SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
Adauga pulbere de turmeric in smoothie-uri, ceaiuri sau retete culinare.
Foloseste-l impreuna cu lapte vegetal sau in supe, curry-uri, deserturi pentru culoare si beneficii suplimentare.
Pulbere din turmeric (Curcuma longa) 100%, ingrediente provenite din agricultura ecologica.
Valori nutritionale:| Componenta | Valoare per 100g |
| Valoare energetica | 1215 kJ / 289 kcal |
| Grasimi | 1.1 g |
| din care acizi grasi saturati | 0.4 g |
| Carbohidrati | 47 g |
| din care zaharuri | 3.5 g |
| Fibre | 27 g |
| Proteine | 9.3 g |
| Sare | 0.11 g |
India.
Precautii:Poate contine urme de seminte de susan, arahide si nuci.
Pastrati intr-un loc uscat si racoros, ferit de razele soarelui.
Ambalajul se va resigila dupa fiecare utilizare, pentru pastrarea prospetimii produsului.
150 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Pulberi si Pudre |
| Brand | Secom |
| Gama | Good Routine |
| Stoc | În stoc |
| Disponibil in farmacii | Dristor, Rahova, Barbu Vacarescu, Popesti-Leordeni, Blejoi (Ploiesti) |
| Info produs | Eligibil ELITE |
| Proprietati | Produsele Bio (Ecologice, Organice) sunt obținute din ingrediente cultivate ecologic, fără utilizarea pesticidelor sau fertilizanților chimici. Acestea respectă standarde stricte de producție durabilă și protecția mediului. |
Produsele fără gluten nu conțin această proteină, găsită în grâu, orz și secară, și sunt destinate persoanelor cu boala celiacă sau sensibilitate la gluten. Sunt, de asemenea, o opțiune pentru cei care urmează diete speciale. |
|
Produsele fără organisme modificate genetic (GMO) nu conțin ingrediente derivate din plante sau animale al căror ADN a fost modificat. Sunt apreciate de consumatorii care caută alimente mai “naturale” și sustenabile. |
|
Produsele vegane nu conțin ingrediente de origine animală. |
|
| Cod produs | 5949212000994 |
| Tip produs | Produs alimentar |
| Data de expirare | 2027-04-23 |