Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Brand: HIPER AMBROZIA
Cod produs: 5941893631078
Data expirarii: 08-10-2026
Tip: Produs alimentar
Vandut de: Farmacia Tei SRL
Pentru a primi notificări legate de stoc trebuie să fii logat în cont sau să îți creezi un cont aici.
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
- halva simpla, dupa o reteta originala cu tahina (pasta de susan) si pasta de arahide, indulcita natural cu nectar granulat din flori de cocos, must concentrat de struguri, sirop de curmale;
- un desert nutritiv, echilibrat si revelator ca textura si gust.
Ideal ca desert, ori de cate ori ai pofta de ceva dulce, satios si gustos.
Ingrediente:tahina 33% (pasta de susan), nectar granulat din flori de cocos 22%, pasta de arahide, must concentrat de struguri, sirop de curmale, esenta de vanilie, extract de rozmarin
Valori nutritionale:| Valoare energetica | /100g |
|---|---|
| Energie (kJ/kcal) | 2040 kJ / 488 kcal |
| Grasimi | 25.2 g |
| din care acizi grasi saturati | 3.60 g |
| Carbohidrati | 50.4 g |
| din care zaharuri | 29.5 g |
| Fibre | 4.60 g |
| Proteine | 11.6 g |
| Sare | 0.04 g |
Romania
Precautii:Contine alergeni: susan, arahide. Produs intr-o unitate unde se proceseaza nuci, soia, fructe cu coaja lemnoasa si fainuri care contin gluten. A se pastra la loc uscat si racoros, ferit de razele directe ale soarelui.
Prezentare:50 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Batoane |
| Brand | Hiper Ambrozia |
| Disponibil in farmacii | Dristor, Rahova, Barbu Vacarescu, Popesti-Leordeni |
| Info produs | Eligibil ELITE |
| Cantitate | 50 g |
| Proprietati | Produsele fără aditivi nu conțin substanțe chimice adăugate pentru îmbunătățirea gustului, texturii sau termenului de valabilitate. Acestea sunt considerate mai apropiate de produsele naturale și mai puțin procesate. |
Produsele fără E-uri nu conțin aditivi alimentari numerotați cu coduri "E", cum ar fi conservanți, coloranți sau potențiatori de aromă. Acestea sunt preferate de consumatorii care doresc să evite substanțele chimice folosite in procesul de procesare. |
|
Produsele fără organisme modificate genetic (GMO) nu conțin ingrediente derivate din plante sau animale al căror ADN a fost modificat. Sunt apreciate de consumatorii care caută alimente mai “naturale” și sustenabile. |
|
| Tip | Simpla |
| Cod produs | 5941893631078 |
| Tip produs | Produs alimentar |
| Data de expirare | 2026-10-08 |