Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Brand: INTERHERB
Cod produs: 5999542647079
Data expirarii: 22-01-2028
Tip: Produs alimentar
Document: Eticheta Produs
Vandut de: Farmacia Tei SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
Indulcitori (eritrit, glucozide din steviol, sucraloza).
Originea ingredientului principal: China.
| Componenta | Valoare / 100 g |
| Energie | 0 kJ (0 kcal) |
| Grasimi | 0 g |
| Carbohidrati | 99 g |
| din care polioli | 99 g |
| Fibre | 0 g |
| Proteine | 0 g |
| Sare | 0 g |
Consumul exagerat poate avea efect laxativ.
Nu folositi o cantitate mai mare de 50 g pe zi.
Pudra inghitita, fara a fi dizolvata, poate cauza asfixiere.
Produs impropriu pentru caramelizare.
Fabricat in conditii ferite de surse de gluten, soia, oua si lactoza.
500 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | INDULCITORI |
| Brand | Interherb |
| Stoc | În stoc |
| Rating | 5 |
| Disponibil in farmacii | Rahova, Popesti-Leordeni |
| Info produs | Produse in campanie, Eligibil ELITE |
| Cod produs | 5999542647079 |
| Tip produs | Produs alimentar |
| Data de expirare | 2028-01-22 |