Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Brand: SCHAR
Cod produs: 8008698011065
Data expirarii: 31-07-2026
Tip: Produs alimentar
Vandut de: Farmacia Tei SRL
Pentru a primi notificări legate de stoc trebuie să fii logat în cont sau să îți creezi un cont aici.
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
Apa, Amidon din porumb, Aluat 14% (faina de orez, apa), Faina de orez, Seminte de in 5,5%, Seminte de floarea soarelui 5,5%, Fibre vegetale (psyllium), Faina integrala de orez 3,2%, Drojdie, Faina de quinoa 2,5%, Ulei de floarea soarelui, Faina de sorg 2,2%, Agenti de ingrosare: hidroxipropil metilceluloza, Aroma naturala, Sare iodata (sare, iodura de potasiu), Faina de castan 0,7%, Faina integrala de mei, Acidifiant: citrat de calciu.
Valori nutritionale:| Nutrient | Valoare |
| Valoare energetica | 1076 kJ / 257 kcal |
| Lipide | 7.7 g |
| Din care saturate | 0.9 g |
| Carbohidrati | 37.0 g |
| Din care dizaharide | 2.9 g |
| Fibre | 9.5 g |
| Proteine | 4.6 g |
| Sare | 1.0 g |
Germania.
Precautii:350 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | PAINE |
| Brand | Schar |
| Stoc | Disponibil în locații |
| Disponibil in farmacii | Dristor, Rahova |
| Info produs | Eligibil ELITE |
| Proprietati | Produsele fără gluten nu conțin această proteină, găsită în grâu, orz și secară, și sunt destinate persoanelor cu boala celiacă sau sensibilitate la gluten. Sunt, de asemenea, o opțiune pentru cei care urmează diete speciale. |
Produsele fără lactoză sunt lipsite de zahărul natural din lapte, fiind potrivite pentru persoanele cu intoleranță la lactoză. Oferă opțiuni lactate care nu provoacă disconfort digestiv. |
|
| Cod produs | 8008698011065 |
| Tip produs | Produs alimentar |
| Data de expirare | 2026-07-31 |