Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
- paine cu continut redus de carbohidrati si continut ridicat de grasimi si fibre, fara gluten.
Ingrediente:Apa, seminte ( in, floarea-soarelui, canepa, ) coaja de psyllium, faina de in degresata, faina de nuca de cocos degresata, ulei de floarea-soarelui, albus de ou pudra, fibre de mar, agenti de crestere: tartrat de potasiu, glucone-delta-lactona, bicarbonat de sodiu, armurariu, fibre de citrice, fibre de bambus, sare, conservant: sorbat de potasiu.V
Valori nutritionale:| Valori nutritionale / 100 g | Cantitate |
|---|---|
| Energie | 1155 kJ / 280 kcal |
| Grasimi | 19 g |
| din care acizi grasi saturati | 3,2 g |
| Carbohidrati | 1,7 g |
| din care zaharuri | 1,7 g |
| Fibre | 20 g |
| Proteine | 15 g |
| Sare | 1,0 g |
Polonia
Precautii:Poate contine soia, migdale, susan.
Prezentare:190 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | PAINE |
| Brand | Balviten |
| Disponibil in farmacii | Rahova |
| Info produs | Eligibil ELITE |
| Proprietati | Produsele fără gluten nu conțin această proteină, găsită în grâu, orz și secară, și sunt destinate persoanelor cu boala celiacă sau sensibilitate la gluten. Sunt, de asemenea, o opțiune pentru cei care urmează diete speciale. |
| Cod produs | 5907653104817 |
| Tip produs | Produs alimentar |