Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Brand: APISROM
Cod produs: 6424286001454
Data expirarii: 30-12-2026
Tip: Produs alimentar
Vandut de: Farmacia Tei SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
- combina gustul delicat al mierii de salcam cu textura naturala a fagurelui;
- produs artizanal, obtinut prin metode traditionale de apicultura;
- ofera un continut ridicat de substante nutritive;
- poate contribui la sustinerea sistemului imunitar prin aport de enzime, vitamine si minerale;
- poate contribui la protejarea celulelor impotriva stresului oxidativ;
- poate calma gatul iritat si poate contribui la sanatatea cailor respiratorii;
- asigura energie rapida datorita continutului natural de glucide.
Mierea de salcam 70% + Fagure 30%.
Valori nutritionale:| Componenta | Cantitate |
|---|---|
| Grasimi | <0.5 g |
| Valoare energetica | 330 kCal |
| Glucide | 80.8 g |
| Fibre | <0.2 g |
| Sare | 0.00 g |
| Proteine | <0.4 g |
Ungaria
Precautii:A nu se administra copiilor sub 1 an si persoanelor alergice la produsele apicole.
A se pastra la loc uscat si racoros, ferit de razele soarelui.
500 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Miere |
| Brand | Apisrom |
| Stoc | În stoc |
| Disponibil in farmacii | Biharia, Dristor, Rahova, Popesti-Leordeni |
| Info produs | Eligibil ELITE |
| Cantitate | 500 g |
| Cod produs | 6424286001454 |
| Tip produs | Produs alimentar |
| Data de expirare | 2026-12-30 |