Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Alte arome
Brand: TRUE DATES
Cod produs: 5713388067019
Data expirarii: 30-12-2026
Tip: Produs alimentar
Vandut de: Farmacia Tei SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
Curmale (non-EU) (94%), Fibra din radacina de cicoare, Acid malic, Grasimi vegetale (Cocos), Aroma naturala.
Valori nutritionale:| Componenta | Valoare pe 100 g |
| Valoare energetica | 1355 kJ / 320 kcal |
| Grasimi | 0.9 g |
| - din care acizi grasi saturati | 0.7 g |
| Glucide | 69 g |
| - din care zaharuri | 67 g |
| Fibre | 12 g |
| Proteine | 2.2 g |
| Sare | 0.02 g |
Danemarca.
Precautii:Poate contine urme de arahide si fragmente de samburi.
Prezentare:100 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Fructe uscate si confiate |
| Brand | True Dates |
| Stoc | În stoc |
| Disponibil in farmacii | Rahova, Barbu Vacarescu, Popesti-Leordeni |
| Info produs | Produse noi, Eligibil ELITE |
| Arome | Sour Cola |
| Proprietati | Aceste produse nu au zahăr adăugat, însă pot conține zaharuri naturale din ingrediente precum fructele. Sunt potrivite pentru cei care doresc să evite adaosurile de zahăr în dietă. |
| Cod produs | 5713388067019 |
| Tip produs | Produs alimentar |
| Data de expirare | 2026-12-30 |