Acest site folosește cookies pentru a furniza servicii și funcționalități personalizate. Prin vizitarea site-ului nostru, îți dai acordul pentru descărcarea acestor cookies.Am inteles

Poți afla mai multe despre cookies și poți schimba setările lor aici.

Antinevralgic Sinus, 12 comprimate, Zentiva

Brand: ZENTIVA
Cod bare: 8594739222717
Data expirarii: 30-11-2021
Optiuni Livrare
Livrabil la usa doar in Bucuresti
Pret: de la 12.4 RON
Ridicare de la ghiseu
Pret: de la 0.50 RON
10.00 RON
1155 în stoc, acum 3 minute
Disponibilitate in locatii:
  • Plaza Romania : Sunt 2536 in stoc
  • Vivo Constanta : Sunt 826 in stoc
  • Barbu Vacarescu : Sunt 505 in stoc
  • Dristor : Sunt 458 in stoc
  • Depozit Fibrei : Sunt 0 in stoc
Pretul afisat este valabil doar pentru comenzile online, pretul din fiecare punct de lucru putand varia.

Antinevralgic Sinus, 12 comprimate, Zentiva [8594739222717]

Fiecare comprimat filmat contine paracetamol 500 mg, cafeina 25 mg si clorhidrat de fenilefrina 5 mg.

Antinevralgic sinus amelioreaza eficient simptomele gripei si racelii.
Reduce febra, amelioreaza durerile de la nivelul sinusurilor, durerile in gat, durerile musculare si durerile articulare.
Datorita cafeinei continute ajuta la scaderea oboselii si somnolentei.

Doze si mod de administrare:

Adolescenti cu varsta peste 12 ani (33-43 kg): 1 comprimat la fiecare 6 ore, pana la maxim 4 comprimate pe zi.
Adulti si adolescenti (43 - 65 kg): 1 comprimat la fiecare 4 ore, pana la maxim 6 comprimate pe zi.
Adulti si adolescenti (>65 kg): 1 - 2 comprimate la fiecare 4 ore, pana la maxim 8 comprimate pe zi.

Prezentare:

12 comprimate

Momentan acest produs nu are specificații atribuite!

Produse similare

Cos de cumparaturi

Obiect sters Anuleaza

Wishlist -

Obiect sters Anuleaza