Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Brand: ACTI SNACK
Cod produs: 5022374060119
Data expirarii: 28-02-2027
Tip: Produs alimentar
Vandut de: Farmacia Tei SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
- pentru ciocolata, cu gust intens si echilibrat;
- contine ovaz integral crocant si 20% proteine;
- imbogatit cu bucati de ciocolata alba si fulgi de ciocolata neagra;
- mix natural, fara aditivi;
- potrivit pentru un mic dejun energizant si gustos.
| Componenta | Valoare per 100g |
| Valoare energetica | 1876 kJ / 450 kcal |
| Grasimi | 15 g |
| din care acizi grasi saturati | 2.6 g |
| Glucide | 57 g |
| din care zaharuri | 21 g |
| Fibre | 6.4 g |
| Proteine | 20 g |
| Sare | 0.75 g |
Anglia.
Precautii:Poate contine urme de cereale care contin gluten, alune, alte tipuri de nuci si seminte de susan.
Prezentare:350 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Musli si granola |
| Brand | Acti Snack |
| Stoc | În stoc |
| Disponibil in farmacii | Dristor |
| Info produs | Eligibil ELITE |
| Proprietati | Produsele fără aditivi nu conțin substanțe chimice adăugate pentru îmbunătățirea gustului, texturii sau termenului de valabilitate. Acestea sunt considerate mai apropiate de produsele naturale și mai puțin procesate. |
| Cod produs | 5022374060119 |
| Tip produs | Produs alimentar |
| Data de expirare | 2027-02-28 |