Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Brand: LIZIS
Cod produs: 5060043225551
Data expirarii: 13-03-2027
Tip: Produs alimentar
Vandut de: Farmacia Tei SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
- combinatie delicioasa de proteine vegetale, ovaz rumenit si ingrediente atent selectionate;
- ofera energie si satietate pentru un inceput de zi hranitor;
- potrivit pentru un mic dejun gustos si echilibrat.
Fulgi de ovaz integral (29%), nuci (13%) [bucati de arahide, bucati de migdale, bucati de nuci], fulgi din proteina de soia (10%) [izolat proteic de soia, faina de orez, faina de ovaz, faina de orz, sirop de orez brun], granule din proteina de soia (10%) [izolat proteic de soia, gris de orez, faina de soia, sare], suc concentrat de mere, seminte de dovleac (6%), bucati de ciocolata (6%) [zahar, masa de cacao, unt de cacao, emulsifiant: lecitina de soia, aroma naturala de vanilie], ulei din seminte de rapita, tarate de ovaz, melasa neagra, fibra de cicoare, fulgi de nuca de cocos, fructoza, aroma naturala.
Valori nutritionale:| Componenta | Valoare per 100g |
| Valoare energetica | 2016 kJ / 482 kcal |
| Grasimi | 22.7 g |
| din care acizi grasi saturati | 4.2 g |
| Carbohidrati | 39.9 g |
| din care zaharuri | 12.1 g |
| Fibre | 7.8 g |
| Proteine | 25.6 g |
| Sare | 0.87 g |
Anglia.
Prezentare:350 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Musli si granola |
| Brand | Lizis |
| Stoc | În stoc |
| Info produs | Eligibil ELITE |
| Cod produs | 5060043225551 |
| Tip produs | Produs alimentar |
| Data de expirare | 2027-03-13 |