Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Brand: SOLARIS
Cod produs: 5941828001280
Tip: Produs alimentar
Vandut de: Farmacia Tei SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
- cereale integrale;
- vegan.
Fulgi de grau, fulgi de secara, fulgi de orz, stafide (stafide, ulei vegetal), curmale, fulgi de ovaz, fulgi de porumb (porumb grişat 88%, zahar, malt de orz, sare, sirop de glucoza), banane confiate (banane, ulei de cocos rafinat, zahar, aroma de banana), ananas confiat (ananas, zahar, acidifiant: acid citric, SO2), cocos, seminte de floarea-soarelui, papaya confiat (papaya, zahar din trestie acidifiant: acid citric, SO2), cirese (cirese, zahar, sirop de glucoza, coloranti naturali, acidifiant: acid citric, conservant: benzoat de sodiu arome specifice, SO2).
Valori nutritionale:| Parametru | Valoare |
| Valoare energetică | 1538,65 kJ / 363,3 kcal |
| Grăsimi | 3,48 g |
| din care acizi grași saturați | 1,48 g |
| Glucide | 75,56 g |
| din care zaharuri | 31,01 g |
| Fibre | 2,56 g |
| Proteine | 6,17 g |
| Sare | 0,36 g |
Produsul contine gluten, SO2 .
Unitatea ambaleaza si proceseaza faina din cereale, mustar, soia, nuci, alune, seminte de susan, telina.
A se pastra la loc uscat si racoros.
1000 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Musli si granola |
| Brand | Solaris |
| Stoc | În stoc |
| Disponibil in farmacii | Rahova, Popesti-Leordeni |
| Info produs | Eligibil ELITE |
| Proprietati | Produsele vegane nu conțin ingrediente de origine animală. |
| Cod produs | 5941828001280 |
| Tip produs | Produs alimentar |