Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Brand: SOLARIS
Cod produs: 5941828024401
Data expirarii: 24-03-2028
Tip: Produs alimentar
Vandut de: Farmacia Tei SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
- contine susan, sursa bogata de calciu, magneziu, fosfor, fier si vitamine din complexul B;
- cicoarea contribuie la sustinerea digestiei si echilibrul florei intestinale;
- furnizeaza lipide nesaturate si proteine vegetale, potrivite in alimentatia echilibrata;
- aport de fibre alimentare, utile pentru tranzitul intestinal si satietate;
- gust natural, usor amarui, cu note dulci echilibrate, ideal ca gustare sanatoasa.
68% seminte de susan, 32% fibra din radacina de cicoare.
Valori nutritionale:| Valori nutritionale (per 100 g) | Cantitate |
|---|---|
| Valoare energetica | 2273 kJ / 549 kcal |
| Grasimi | 41 g |
| din care acizi grasi saturati | 6.7 g |
| Glucide | 15 g |
| din care zaharuri | 5.9 g |
| Proteine | 21 g |
| Fibre | 18 g |
| Sare | 0.02 g |
Grecia.
Precautii:A se pastra la loc uscat si racoros.
Prezentare:40 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Batoane |
| Brand | Solaris |
| Stoc | În stoc |
| Disponibil in farmacii | Rahova, Popesti-Leordeni |
| Info produs | Eligibil ELITE |
| Proprietati | Produsele fără zahăr nu conțin zahăr adăugat în timpul procesului de fabricație, fiind o opțiune pentru cei care urmăresc să reducă consumul de carbohidrați simpli. Sunt recomandate pentru dietele de gestionare a greutății sau diabet. |
| Cod produs | 5941828024401 |
| Tip produs | Produs alimentar |
| Data de expirare | 2028-03-24 |