Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Brand: SOLARIS
Cod produs: 5941828024388
Data expirarii: 11-06-2027
Tip: Produs alimentar
Vandut de: Farmacia Tei SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
- combinatie echilibrata intre gustul intens al ciocolatei negre si beneficiile nutritive ale semintelor de susan;
- sursa naturala de energie rapida, datorita continutului de miere;
- bogat in calciu, fier, magneziu si fosfor, datorita semintelor de susan;
- contine vitamine din complexul B (B1, B3, B6, B9) cu rol in sustinerea metabolismului;
- furnizeaza lipide nesaturate benefice si proteine vegetale;
- confera satietate, fiind ideal ca gustare intre mese.
60% seminte de susan, sirop de glucoza, zahar, 10% ciocolata neagra (masa de cacao, zahar, unt de cacao, emulgator: lecitina din soia), miere.
Valori nutritionale:| Valori nutritionale (per 100 g) | Cantitate |
|---|---|
| Valoare energetica | 2281 kJ / 548 kcal |
| Grasimi | 37 g |
| din care acizi grasi saturati | 7.3 g |
| Glucide | 34 g |
| din care zaharuri | 26 g |
| Proteine | 17 g |
| Fibre | 5.6 g |
| Sare | 0.01 g |
Grecia.
Precautii:A se pastra la loc uscat si racoros.
Prezentare:30 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Batoane |
| Brand | Solaris |
| Stoc | În stoc |
| Disponibil in farmacii | Dristor, Rahova, Popesti-Leordeni |
| Info produs | Eligibil ELITE |
| Arome | Ciocolata neagra |
| Cod produs | 5941828024388 |
| Tip produs | Produs alimentar |
| Data de expirare | 2027-06-11 |