Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
- produs fara gluten;
- special conceput pentru persoanele cu intoleranta la gluten;
- un produs bogat in grasimi si fibre, slab in carbohidrati si zaharuri si o sursa de proteine.
Apa, faina de MIGDALE, fibre (din planta psyllium, bambus, mar), ALBUSURI DE OU, sare, agenti de crestere (tartrat de potasiu, bicarbonat de sodiu), conservant: sorbat de potasiu.
Valori nutritionale:| Valori nutritionale / 100 g | Cantitate |
|---|---|
| Energie | 1681 kJ / 407 kcal |
| Grasimi | 35 g |
| din care acizi grasi saturati | 2,9 g |
| Carbohidrati | 1,6 g |
| din care zaharuri | 1,2 g |
| Fibre | 12 g |
| Proteine | 15 g |
| Sare | 1,50 g |
Polonia
Precautii:Poate contine soia, susan.
Prezentare:150 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | PAINE |
| Brand | Balviten |
| Stoc | În curând |
| Info produs | Eligibil ELITE |
| Proprietati | Produsele fără gluten nu conțin această proteină, găsită în grâu, orz și secară, și sunt destinate persoanelor cu boala celiacă sau sensibilitate la gluten. Sunt, de asemenea, o opțiune pentru cei care urmează diete speciale. |
| Cod produs | 5907653105869 |
| Tip produs | Produs alimentar |