Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Brand: SCHAR
Cod produs: 8008698012246
Data expirarii: 15-04-2027
Tip: Produs alimentar
Vandut de: Farmacia Tei SRL
Pentru a primi notificări legate de stoc trebuie să fii logat în cont sau să îți creezi un cont aici.
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
- special conceputa pentru persoanele cu intoleranta la gluten;
- moale si delicioasa, cu textura placuta;
- gust bogat, potrivit pentru prepararea burgerilor;
- forma rotunda, specifica stilului american;
- nu contine grau si lactoza.
| Nutrient | Valoare |
| Valoare energetica | 946 kJ / 224 kcal |
| Lipide | 2.6 g |
| Din care saturate | 0.3 g |
| Carbohidrati | 44.0 g |
| Din care dizaharide | 4.7 g |
| Fibre | 5.7 g |
| Proteine | 3.2 g |
| Sare | 0.91 g |
Spania.
Precautii:A se pastra la loc uscat si racoros.
Poate contine urme de soia si mustar.
Contine lupin.
300 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | PAINE |
| Brand | Schar |
| Disponibil in farmacii | Dristor, Rahova |
| Info produs | Eligibil ELITE |
| Proprietati | Produsele fără gluten nu conțin această proteină, găsită în grâu, orz și secară, și sunt destinate persoanelor cu boala celiacă sau sensibilitate la gluten. Sunt, de asemenea, o opțiune pentru cei care urmează diete speciale. |
Produsele fără lactoză sunt lipsite de zahărul natural din lapte, fiind potrivite pentru persoanele cu intoleranță la lactoză. Oferă opțiuni lactate care nu provoacă disconfort digestiv. |
|
| Cod produs | 8008698012246 |
| Tip produs | Produs alimentar |
| Data de expirare | 2027-04-15 |