Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Alta cantitate
Brand: SOLARIS
Cod produs: 5941828010114
Tip: Produs alimentar
Vandut de: Farmacia Tei SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
- produs vegan;
- fara aditivi.
Nuca de cocos.
Valori nutritionale:Element |
100g Valoare |
| Valoare energetică | 3606 kJ / 862 kcal |
| Grăsimi | 100 g |
| din care acizi grași saturați | 86,5 g |
| acizi grași mononesaturați | 5,8 g |
| acizi grași polinesaturați | 1,8 g |
| Glucide | 0 g |
| din care zaharuri | 0 g |
| Proteine | 0 g |
| Sare | 0 g |
Unitatea ambaleaza si proceseaza faina din cereale, mustar, soia, nuci, alune, seminte de susan, telina.
A se pastra in ambalajul original, la loc uscat, ferit de caldura si lumina.
La temperaturi de peste 25℃, produsul trece din stare solida in stare lichida.
300 ml
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Uleiuri |
| Brand | Solaris |
| Stoc | În stoc |
| Rating | 5 |
| Disponibil in farmacii | Dristor, Rahova, Barbu Vacarescu, Popesti-Leordeni |
| Info produs | Eligibil ELITE |
| Cantitate | 300 ml |
| Proprietati | Produsele fără aditivi nu conțin substanțe chimice adăugate pentru îmbunătățirea gustului, texturii sau termenului de valabilitate. Acestea sunt considerate mai apropiate de produsele naturale și mai puțin procesate. |
Produsele vegane nu conțin ingrediente de origine animală. |
|
| Cod produs | 5941828010114 |
| Tip produs | Produs alimentar |