Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Alte tipuri
Brand: LOVARE
Gama: Royal Dessert
Cod produs: 4820198871123
Data expirarii: 01-04-2027
Tip: Produs alimentar
Document: Eticheta Produs
Vandut de: Farmacia Tei SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
- amestec de hibiscus, fructe de padure, petale de flori si fructe;
- sub forma de plicuri pentru dozare precisa si utilizare facila;
- potrivit pentru momente de relaxare;
- aroma placuta de visine si coacaze.
Se introduce un pliculet de ceai in cana si se adauga 200 ml de apa clocotita.
Se lasa la infuzat timp de 3-5 minute.
Petale de hibiscus, macese, visine si fragute maruntite – 25%, ananas si coaja de portocale – 1,5%, petale de trandafir si galbenele – 0,5%, arome naturale: visine si coacaze.
Valori nutritionale:| Componenta | Cantitate per 100 g produs |
| Valoare energetica | 111 kcal / 464 kJ |
| Grasimi | 0 g |
| - din care acizi grasi saturati | 0 g |
| Carbohidrati | 22 g |
| - din care zaharuri | 12 g |
| Proteine | 2 g |
| Sare | 0 g |
Tara de origine a hibiscusului: Egipt.
Precautii:Se pastreaza in spatii uscate, curate, bine ventilate, fara mirosuri puternice, la o umiditate a aerului de cel mult 70%.
Prezentare:24 plicuri x 1.5 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | CEAIURI |
| Brand | Lovare |
| Gama | Royal Dessert |
| Stoc | În stoc |
| Info produs | Produse noi, Eligibil ELITE |
| Cantitate | 24 plicuri x 1.5 g |
| Tip | Royal Dessert |
| Cod produs | 4820198871123 |
| Tip produs | Produs alimentar |
| Data de expirare | 2027-04-01 |