Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Brand: NUTRIOPS
Cod produs: 8428532192796
Tip: Produs alimentar
Document: Eticheta Produs
Vandut de: Farmacia Tei SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
- fara lactoza;
- fara gluten.
Agitati bine si pastrati la rece inainte de utilizare.
Spumati la o temperatura maxima de 60°C.
Nu spumati de mai multe ori.
Apa, migdale* (2,5%), zahar brut*, amidon de tapioca*, ulei de floarea-soarelui*, proteina din mazare*, stabilizator: guma de gellan, aroma naturala de vanilie*.
*=Ingrediente din agricultura ecologica. Agricultura UE/non-UE.
| Valori nutriționale | per 100 g |
| Valoare energetică | 156 kJ / 37 kcal |
| Grăsimi, din care | 2,1 g |
| acizi grași saturați | 0,2 g |
| Carbohidrați, din care | 3,8 g |
| zaharuri | 2,5 g |
| Proteine | 0,9 g |
| Sare | 0,1 g |
Spania.
Precautii:Odata deschis, pastrati-l la rece si consumati-l in termen de 5 zile.
Nu congelati.
A se pastra la loc uscat si racoros.
1000 ml
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | BAUTURI VEGETALE |
| Brand | Nutriops |
| Stoc | În stoc |
| Disponibil in farmacii | Dristor, Rahova |
| Info produs | Produse noi, Eligibil ELITE |
| Proprietati | Produsele fără gluten nu conțin această proteină, găsită în grâu, orz și secară, și sunt destinate persoanelor cu boala celiacă sau sensibilitate la gluten. Sunt, de asemenea, o opțiune pentru cei care urmează diete speciale. |
Produsele fără lactoză sunt lipsite de zahărul natural din lapte, fiind potrivite pentru persoanele cu intoleranță la lactoză. Oferă opțiuni lactate care nu provoacă disconfort digestiv. |
|
| Cod produs | 8428532192796 |
| Tip produs | Produs alimentar |