Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Alte arome
Brand: PRONUTRITION
Cod produs: 6421766063094
Data expirarii: 19-08-2027
Tip: Supliment alimentar
Document: Eticheta Produs
Vandut de: Farmacia Tei SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
- băutură proteică ce aduce un amestec clasic și delicios de cireșe și cola pentru un antrenament plin de energie;
- conținutul ridicat de izolat proteic din zer ajută la creșterea masei musculare și la refacerea rapidă după exerciții fizice;
- probiotic Lactobacillus acidophilus contribuie la menținerea unui sistem digestiv sănătos și la optimizarea absorbției nutrienților;
- gustul unic de cireșe și cola face din fiecare înghițitură o plăcere și îți oferă motivația necesară pentru a-ți atinge obiectivele de fitness.
Mixaţi o măsură (25 g) din produsul CLEAR WHEY cu 400-500 ml apă.
Se consumă 1-4 porţii pe zi în funcţie de necesarul proteic zilnic.
Izolat proteic din zer, acidifianţi (acid citric, acid malic), arome (cola, cireşe), îndulcitori (sucraloză, acesulfam-K), colorant (caramel), potenţiator de aromă (clorură de sodiu), agent de îngroşare (gumă de xantan), probiotic Lactobacillus acidophilus (amidon de porumb, Lactobacillus acidophilus).
Valori nutritionale:| Valori nutriționale | 25g |
| Valoare energetică | 84,3 Kcal |
| (325,6 KJ) | |
| Grăsimi | 0,23g |
| din care acizi grași saturați | 0,14g |
| Carbohidrați | 0,02g |
| din care zaharuri | 0,02g |
| Proteine | 20,5g |
| Fibre | 0g |
| Sare | 0,28g |
| Potasiu | 268 mg (113.4%*) |
| Fosfor | 54 mg (7.7%*) |
| Lactobacillus acidophilus | 25 mg (25 x 107 UFC**) |
Alergeni: Fabricat într-o unitate care procesează şi proteine din soia, ou şi grâu!.
A nu se depăși doza recomandată pentru consumul zilnic! O dietă variată, echilibrată și un stil de viață sănătos sunt foarte importante. A nu se lăsa la îndemâna și la vederea copiilor mici! Nu se recomandă copiilor, femeilor însărcinate şi celor care alăptează!
450 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Pre-antrenament |
| Brand | Pronutrition |
| Stoc | În stoc |
| Disponibil in farmacii | Dristor, Rahova |
| Info produs | Produs in Romania, Eligibil ELITE |
| Arome | Cherry Cola |
| Cantitate | 450 g |
| Cod produs | 6421766063094 |
| Tip produs | Supliment alimentar |
| Data de expirare | 2027-08-19 |