Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Brand: TASTY AND UNIQUE
Cod produs: 8436547644797
Tip: Produs alimentar
Document: Eticheta Produs
Vandut de: Farmacia Tei SRL
Pentru a primi notificări legate de stoc trebuie să fii logat în cont sau să îți creezi un cont aici.
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
Faina de grau ecologica, zahar de trestie ecologic, ulei de floarea-soarelui high oleic ecologic, faina de spelta ecologica, cacao degresata (4%), agenti de afanare (bicarbonat de sodiu, bicarbonat de amoniu), lecitina de floarea-soarelui ecologica, arome naturale (cacao, vanilie).
Valori nutritionale:| Valori medii | 100 g |
|---|---|
| Valoare energetica | 1899 kJ / 452 kcal |
| Grasimi | 15 g |
| din care acizi grasi saturati | 12 g |
| Carbohidrati | 70 g |
| din care zaharuri | 26 g |
| Fibre | 4 g |
| Proteine | 7 g |
| Sare | 0.58 g |
Spania
Precautii:100 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Biscuiti |
| Brand | Tasty and Unique |
| Stoc | În curând |
| Info produs | Eligibil ELITE |
| Proprietati | Produsele Bio (Ecologice, Organice) sunt obținute din ingrediente cultivate ecologic, fără utilizarea pesticidelor sau fertilizanților chimici. Acestea respectă standarde stricte de producție durabilă și protecția mediului. |
| Tip | Paw Patrol |
| Cod produs | 8436547644797 |
| Tip produs | Produs alimentar |