Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Brand: VITABOLIC
Gama: Whey Trilogy
Cod produs: 5391517517026
Tip: Supliment alimentar
Document: Eticheta Produs
Vandut de: Farmacia Tei SRL
Pentru a primi notificări legate de stoc trebuie să fii logat în cont sau să îți creezi un cont aici.
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
- concentratie mare de proteina de calitate superioara pentru stimularea creșterii masei musculare, fara adaos de grasime;
- hidrolizat-Izolat-Concentrat din zer;
- asimilare utrarapida;
- putine calorii, putinii carbohidrati, putine grasimi;
- concentratie mare de proteina de calitate superioara pentru masa musculara fara adaos de grasime;
- gust deosebit;
- se dizolva instant in apa.
Ca supliment alimentar, amestecati 1 cupa de pulbere (30 g) intr-un shaker cu 200 ml de apa si administrati imediat dupa antrenament.
Ingrediente:Concentrat proteic din zer (lapte) (emulgator: lecitina de soia), concentrat proteic din lapte, lapte praf degresat, izolat proteic din zer (lapte) (emulgator: lecitina de soia), hidrolizat proteic din zer (lapte) (emulgator: lecitina de soia), glicina, lizina, alanina, taurina, pudra de ulei de cocos hidrogenat (lapte, soia), maltodextrina, pudra de cacao degresata, arome, agent de ingrosare (carboximetil celuloza de sodiu), indulcitor (sucraloza).
Valori nutritionale:| Informații nutriționale per porție 30 g | Cantitate |
|---|---|
| Energie | 487.2 kJ / 116.5 kcal |
| Proteine | 21.0 g |
| Carbohidrați | 3.9 g |
| din care zaharuri | 2.3 g |
| Grăsimi | 2.0 g |
| din care saturate | 0.8 g |
| Fibre | 0.3 g |
| Sodiu | 24 mg |
| Aminoacizi | Cantitate |
|---|---|
| Leucină (BCAA) | 2.21 g |
| Izoleucină (BCAA) | 1.19 g |
| Valină (BCAA) | 1.20 g |
| Acid aspartic | 2.24 g |
| Acid glutamic | 3.59 g |
| Serină | 1.11 g |
| Glicină | 0.39 g |
| Histidină | 0.38 g |
| Arginină | 0.56 g |
| Treonină | 1.52 g |
| Alanină | 1.01 g |
| Prolină | 1.19 g |
| Tirozină | 0.64 g |
| Metionină | 0.38 g |
| Cistină | 0.50 g |
| Fenilalanină | 0.68 g |
| Lizină | 1.91 g |
| Triptofan | 0.29 g |
Suplimentele alimentare se recomanda exclusiv persoanelor sanatoase, cu varste intre 18-55 ani. Nu se administreaza gravidelor sau femeilor care alapteaza. A nu se lasa la indemana copiilor. A nu se depasi doza zilnica recomandata. Folosirea acestui supliment alimentar nu inlocuieste dieta normala. A se consuma, de preferinta, pana la sfarsitul perioadei mentionate pe ambalaj. A se pastra la loc uscat si racoros.
Suplimentele alimentare nu au proprietati de tratare sau vindecare a vreunei boli.
A se pastra in loc uscat, ferit de lumina directa a soarelui.
2 kg
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Pudre proteice |
| Brand | Vitabolic |
| Gama | Whey Trilogy |
| Stoc | În curând |
| Info produs | Eligibil ELITE |
| Arome | Cookies and Cream |
| Cod produs | 5391517517026 |
| Tip produs | Supliment alimentar |