Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Brand: INTERHERB
Cod produs: 5999542647062
Data expirarii: 08-10-2027
Tip: Supliment alimentar
Document: Eticheta Produs
Vandut de: Farmacia Tei SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
- Colagenul, ca solutie indispensabila a structurii pielii si cartilajelor, poate avea rol esential in pastrarea elasticitatii tenului si integritatii articulatiilor;
- Vitamina C poate contribui la formarea normala a colagenului si poate contribui la functionarea normala a pielii, a ligamentelor si a sistemului osos, precum si la protejarea celulelor impotriva stresului oxidativ;
- o doza contine 10 g de colagen si 200 mg de vitamina C;
- Colagen hidroizolat de greutate moleculara medie cu absorbtie rapida;
- cu gust placut de lamaie;
- se dizolva usor, chiar si in apa rece;
- fara zahar si fara conservanti.
Dizolvati doza zilnica recomandata de pudra (1 lingura = 12 g) in 250-350 ml apa.
Bautura obtinuta se consuma dupa masa.
Potrivit si persoanelor in varsta, sportivilor, precum si celor care efectueaza munca fizica solicitanta, sub forma de cura de 2-3 luni, urmata de doua saptamani de pauza.
Extract din colagen hidrolizat (origine bovina), aroma de citrice, regulator de aciditate (acid citric), acid L-ascorbic, indulcitor (glucozide de steviol).
Fabricat in conditii ferite de surse de gluten, soia, oua si lactoza.
| Componentă | Cantitate / 100 g preparat |
|---|---|
| Valoare energetică | 1260 kJ (300 kcal) |
| Grăsimi | 0 g |
| – din care grăsimi saturate | 0 g |
| Carbohidrați | 0 g |
| – din care zahăr | 0 g |
| Fibre | 0 g |
| Proteine | 75 g |
| Sare | 0,3 g |
A nu se depași doza zilnică recomandatăl!
A se consuma în mod exclusiv sub forma dizolvatā, pulberea nedizolvată poate cauza sufocare!
300 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Beauty |
| Brand | Interherb |
| Stoc | În stoc |
| Rating | 5 |
| Disponibil in farmacii | Dristor, Rahova, Popesti-Leordeni |
| Info produs | Produse in campanie, Eligibil ELITE |
| Proprietati | Aceste produse nu conțin substanțe chimice utilizate pentru prelungirea termenului de valabilitate. În lipsa conservanților, durata de utilizare poate fi mai scurtă și necesită o păstrare adecvată. |
Produsele fără zahăr nu conțin zahăr adăugat în timpul procesului de fabricație, fiind o opțiune pentru cei care urmăresc să reducă consumul de carbohidrați simpli. Sunt recomandate pentru dietele de gestionare a greutății sau diabet. |
|
| Cod produs | 5999542647062 |
| Tip produs | Supliment alimentar |
| Data de expirare | 2027-10-08 |