Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
- sursa naturala de energie rapida, datorita continutului de miere;
- bogat in calciu, fier, magneziu si fosfor, datorita semintelor de susan;
- contine vitamine din complexul B (B1, B3, B6, B9) cu rol in sustinerea metabolismului;
- furnizeaza lipide nesaturate benefice si proteine vegetale;
- confera satietate, fiind ideal ca gustare intre mese.
60% seminte de susan, 40% miere.
Valori nutritionale:| Valori nutritionale (per 100 g) | Cantitate |
|---|---|
| Valoare energetica | 2304 kJ / 555 kcal |
| Grasimi | 39 g |
| din care acizi grasi saturati | 6.2 g |
| Glucide | 31 g |
| din care zaharuri | 30 g |
| Proteine | 16 g |
| Fibre | 7.8 g |
| Sare | 0.01 g |
Grecia.
Precautii:A se pastra la loc uscat si racoros.
Prezentare:30 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Batoane |
| Brand | Solaris |
| Info produs | Eligibil ELITE |
| Arome | Miere |
| Cod produs | 5941828024395 |
| Tip produs | Produs alimentar |