Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Alta cantitate
Brand: SUNDAY BITES
Gama: Peanut Butter
Cod produs: 5940541789161
Tip: Produs alimentar
Vandut de: Farmacia Tei SRL
Pentru a primi notificări legate de stoc trebuie să fii logat în cont sau să îți creezi un cont aici.
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
- unt de arahide crocant, obtinut prin macinarea arahidelor coapte, fara pielita;
- textura cremoasa, cu bucatele crocante de arahide si granule de sare de mare;
- produs 100% vegetal, potrivit pentru dieta vegana si fara gluten;
- gust intens de arahide, usor sarat, fara adaos de zahar;
- nu contine emulsificatori, stabilizatori, conservanti, uleiuri adaugate sau grasimi hidrogenate;
- poate fi consumat simplu, intins pe paine sau adaugat in preparate dulci si sarate.
Doar amestecati inainte de consum si savurati.
Ingrediente:100% arahide coapte si sare de mare.
Valori nutritionale:| Componenta | Valoare per 100g |
| Valoare energetica | 2830 kJ / 677 kcal |
| Grasimi | 52,4g |
| * din care acizi grasi saturati | 10,4g |
| Glucide | 15,7g |
| * din care zaharuri | 0,5g |
| Fibre | 14,7g |
| Proteine | 28,3g |
| Sare | 0,69g |
Argentina.
Precautii:Formarea unei pelicule de ulei la suprafata este normala si indica faptul ca nu se folosesc stabilizatori.
Prezentare:110 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Brand | SUNDAY BITES |
| Gama | Peanut Butter |
| Stoc | În curând |
| Info produs | Eligibil ELITE |
| Cantitate | 110 g |
| Proprietati | Aceste produse nu conțin substanțe chimice utilizate pentru prelungirea termenului de valabilitate. În lipsa conservanților, durata de utilizare poate fi mai scurtă și necesită o păstrare adecvată. |
Produsele fără gluten nu conțin această proteină, găsită în grâu, orz și secară, și sunt destinate persoanelor cu boala celiacă sau sensibilitate la gluten. Sunt, de asemenea, o opțiune pentru cei care urmează diete speciale. |
|
Produsele fără zahăr nu conțin zahăr adăugat în timpul procesului de fabricație, fiind o opțiune pentru cei care urmăresc să reducă consumul de carbohidrați simpli. Sunt recomandate pentru dietele de gestionare a greutății sau diabet. |
|
Produsele vegane nu conțin ingrediente de origine animală. |
|
| Cod produs | 5940541789161 |
| Tip produs | Produs alimentar |