Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Alta cantitate
Brand: SUNDAY BITES
Gama: Tahini
Cod produs: 5940541789130
Tip: Produs alimentar
Vandut de: Farmacia Tei SRL
Pentru a primi notificări legate de stoc trebuie să fii logat în cont sau să îți creezi un cont aici.
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
- pasta de susan alb, fina si cremoasa, obtinuta din susan alb usor copt si macinat;
- produs 100% vegetal, potrivit pentru dieta vegana si fara gluten;
- gust delicat de susan, fara adaos de zahar sau sare;
- nu contine emulsificatori, stabilizatori, conservanti, uleiuri adaugate sau grasimi hidrogenate;
- poate fi folosita in hummus, sosuri, dressinguri sau deserturi.
Doar amestecati inainte de consum si savurati.
Ingrediente:100% susan alb rumenit si copt.
Valori nutritionale:| Componenta | Valoare per 100g |
| Valoare energetica | 2427 kJ / 580 kcal |
| Grasimi | 50,7g |
| * din care acizi grasi saturati | 12g |
| Glucide | 9,7g |
| * din care zaharuri | 1,55g |
| Fibre | 12g |
| Proteine | 16,8g |
| Sare | 0g |
Non-UE.
Precautii:Formarea unei pelicule de ulei la suprafata este normala si indica faptul ca nu se folosesc stabilizatori.
Prezentare:110 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Brand | SUNDAY BITES |
| Gama | Tahini |
| Stoc | În curând |
| Info produs | Eligibil ELITE |
| Cantitate | 110 g |
| Proprietati | Aceste produse nu conțin substanțe chimice utilizate pentru prelungirea termenului de valabilitate. În lipsa conservanților, durata de utilizare poate fi mai scurtă și necesită o păstrare adecvată. |
Produsele fără gluten nu conțin această proteină, găsită în grâu, orz și secară, și sunt destinate persoanelor cu boala celiacă sau sensibilitate la gluten. Sunt, de asemenea, o opțiune pentru cei care urmează diete speciale. |
|
Produsele fără sare nu au adaos de sare, ceea ce le face o alegere mai sănătoasă pentru persoanele care trebuie să controleze aportul de sodiu. |
|
Produsele fără zahăr nu conțin zahăr adăugat în timpul procesului de fabricație, fiind o opțiune pentru cei care urmăresc să reducă consumul de carbohidrați simpli. Sunt recomandate pentru dietele de gestionare a greutății sau diabet. |
|
Produsele vegane nu conțin ingrediente de origine animală. |
|
| Cod produs | 5940541789130 |
| Tip produs | Produs alimentar |