Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Alta cantitate
Brand: SUNDAY BITES
Gama: Trio Mix
Cod produs: 5940541789154
Tip: Produs alimentar
Vandut de: Farmacia Tei SRL
Pentru a primi notificări legate de stoc trebuie să fii logat în cont sau să îți creezi un cont aici.
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
- crema fina si cremoasa, obtinuta din arahide, migdale si caju macinate;
- combinatie echilibrata de nuci si alune, cu gust bogat si aromat;
- fara adaos de zahar sau sare;
- nu contine emulsificatori, stabilizatori, conservanti sau uleiuri adaugate;
- poate fi consumata simplu, intinsa pe paine sau adaugata in smoothie-uri si deserturi.
Doar amestecati inainte de consum si savurati.
Ingrediente:Arahide 34%, Migdale 33%, Caju 33%, toate coapte fara pielita.
Valori nutritionale:| Componenta | Valoare per 100g |
| Valoare energetica | 2374,1 kJ / 566,9 kcal |
| Grasimi | 49,7g |
| * din care acizi grasi saturati | 3,7g |
| Glucide | 9,6g |
| * din care zaharuri | 3,9g |
| Fibre | 12,5g |
| Proteine | 21,2g |
| Sare | 0g |
Arahide ( Argentina), Migdale ( Spania), Caju ( Vietnam).
Precautii:Formarea unei pelicule de ulei la suprafata este normala si indica faptul ca nu se folosesc stabilizatori.
Prezentare:110 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Brand | SUNDAY BITES |
| Gama | Trio Mix |
| Stoc | În curând |
| Info produs | Eligibil ELITE |
| Cantitate | 110 g |
| Proprietati | Aceste produse nu conțin substanțe chimice utilizate pentru prelungirea termenului de valabilitate. În lipsa conservanților, durata de utilizare poate fi mai scurtă și necesită o păstrare adecvată. |
Produsele fără sare nu au adaos de sare, ceea ce le face o alegere mai sănătoasă pentru persoanele care trebuie să controleze aportul de sodiu. |
|
Produsele fără zahăr nu conțin zahăr adăugat în timpul procesului de fabricație, fiind o opțiune pentru cei care urmăresc să reducă consumul de carbohidrați simpli. Sunt recomandate pentru dietele de gestionare a greutății sau diabet. |
|
| Cod produs | 5940541789154 |
| Tip produs | Produs alimentar |