Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Brand: SOLARIS
Cod produs: 5941828015553
Data expirarii: 14-02-2027
Tip: Produs alimentar
Vandut de: Farmacia Tei SRL
Pentru a primi notificări legate de stoc trebuie să fii logat în cont sau să îți creezi un cont aici.
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
- soia este singurul aliment vegetal care ofera corpului toti aminoacizii esentiali;
- contine fibre alimentare, sustinand digestia si senzatia de satietate;
- este o sursa bogata de antioxidanti;
- gust crocant si placut, potrivit ca gustare sau topping pentru salate si supe.
Soia rumenita cu putina sare, pentru o gustare crocanta.
Ingrediente:Soia boabe nemodificate genetic (99%) si sare.
Valori nutritionale:| Valori nutritionale medii | per 100 g |
|---|---|
| Valoare energetica | 1970 kJ / 471 kcal |
| Grasimi | 25 g |
| din care acizi grasi saturati | 4 g |
| Glucide | 34 g |
| din care zaharuri | 4 g |
| Proteine | 35 g |
| Sare | 1 g |
Bulgaria.
Precautii:Produsul contine soia.
Unitatea proceseaza si ambaleaza faina provenita din cereale, precum si produse care pot contine mustar, soia, nuci, alune, seminte de susan si telina.
A se pastra la loc uscat si racoros.
50 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Seminte si nuci |
| Brand | Solaris |
| Stoc | Disponibil în locații |
| Disponibil in farmacii | Rahova, Popesti-Leordeni |
| Info produs | Eligibil ELITE |
| Cantitate | 50 g |
| Cod produs | 5941828015553 |
| Tip produs | Produs alimentar |
| Data de expirare | 2027-02-14 |