Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Pentru a primi notificări legate de stoc trebuie să fii logat în cont sau să îți creezi un cont aici.
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
DermaSel - Sare de baie de la Marea Moarta cu trandafiri
Dermasel Aqua are la baza sarea originala de la Marea Moarta. De secole calitatile sale exceptionale in aplicarea dermatologica, cat si in cosmetica sunt dovedite si documentate stiintific.
Scaldati-va intr-o mare de flori si mangaiati-va toate simturile – parfumul fabulos al bobocilor de trandafir delicat va vor incanta sufletul! Mineralele naturale din Marea Moarta combinate armonios cu uleiul aromatic de trandafiri confera o ingrijire intensiva a pielii si o experienta minunata.
O baie de vis!
Utilizare:
Imprastiati sarea de la Marea Moarta in apa clocotita din cada de baie. Apoi adaugati apa rece pana ce temperatura apei ajunge la aprox.37 grade Celsius. Turnati in mod uniform aditivii de ulei de baie cu trandafiri, apoi amestecati. Timp recomandat pentru baie: 15 minute.
Prezentare:
400 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Spumant si sare de baie |
| Brand | Dermasel |
| Info produs | Eligibil ELITE |
| Cod produs | 4013891107006 |