Acest site folosește cookies pentru a furniza servicii și funcționalități personalizate. Prin vizitarea site-ului nostru, îți dai acordul pentru descărcarea acestor cookies.Am inteles

Poți afla mai multe despre cookies și poți schimba setările lor aici.

Bioflu Plus Junior sirop, 100 ml, Biofarm

Brand: BIOFARM
Cod bare: 5944704008380
Data expirarii: 01-06-2021
Optiuni Livrare
Livrabil la usa doar in Bucuresti
Pret: de la 12.4 RON
Ridicare de la ghiseu
Pret: de la 0.50 RON
10.50 RON
4 în stoc, acum 3 minute
Disponibilitate in locatii:
  • Plaza Romania : Sunt 44 in stoc
  • Vivo Constanta : Sunt 41 in stoc
  • Rahova : Sunt 37 in stoc
  • Dristor : Sunt 27 in stoc
  • Barbu Vacarescu : Sunt 4 in stoc
Pretul afisat este valabil doar pentru comenzile online, pretul din fiecare punct de lucru putand varia.

Bioflu Plus Junior sirop, 100 ml, Biofarm [5944704008380]

Tratament unic si complet cu 4 substante active pentru simptomele de raceala si gripa din timpul noptii, la copii.
Indicat in congestie nazala, tuse neproductiva si febra asociata tulburarilor tractului respirator( sinuzite, rinite, faringite, bronsite), durere in gat.

Ingrediente active per 5 ml:
Paracetamol 160 mg, Bromhidrat de dextrometorfan anhidru 7.5 mg, Clorhidrat de pseudoefedrina 15 mg, Maleat de clorfeniramina 1 mg.

Mod de administrare:
Copii cu vârsta între 6 și 12 ani - 10 ml la fiecare 6 ore (nu se va depăși doza totală de 40 ml în 24 ore). Durata tratamentului trebuie să fie scurt (maxim 5 zile).

Prezentare:
100 ml



Momentan acest produs nu are specificații atribuite!

Produse similare

Cos de cumparaturi

Obiect sters Anuleaza

Wishlist -

Obiect sters Anuleaza