Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Brand: SOLARIS
Cod produs: 5941828009361
Data expirarii: 15-01-2027
Tip: Produs alimentar
Vandut de: Farmacia Tei SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
- reprezinta o optiune inspirata pentru un mic dejun sanatos;
- pot fi consumati ca gustare intre mese;
- se potrivesc in diverse combinatii culinare pentru un plus de energie.
Se pot consuma cu suc de fructe, lapte, iaurt sau alaturi de fructe uscate sau proaspete. Se pot asocia compozitional cu diferite nuci pisate sau cu pulberi aromate de plante medicinale.
Ingrediente:Malai, faina de orez, tarate de grau 12%.
| Componenta | Cantitate / 100 g |
|---|---|
| Valoare energetica | 1564 kJ / 369 kcal |
| Grasimi | 2 g |
| Acizi grasi saturati | 0,5 g |
| Glucide | 77,8 g |
| Zaharuri | 6 g |
| Proteine | 7,5 g |
| Fibre | 5 g |
| Sare | 2 g |
Produsul contine gluten.
Produsul contine zahar.
Unitatea ambaleaza si proceseaza faina din cereale, mustar, soia, nuci, alune, seminte de susan si telina.
A se pastra la loc uscat si racoros.
250 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Cereale |
| Brand | Solaris |
| Stoc | În stoc |
| Disponibil in farmacii | Rahova, Popesti-Leordeni |
| Info produs | Eligibil ELITE |
| Cantitate | 250 g |
| Cod produs | 5941828009361 |
| Tip produs | Produs alimentar |
| Data de expirare | 2027-01-15 |