Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Brand: SOLARIS
Cod produs: 5941828016628
Data expirarii: 14-03-2027
Tip: Produs alimentar
Vandut de: Farmacia Tei SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
- este o pseudo-cereala utilizata atat in regimul Oshawa, cat si in alimentatia echilibrata zilnica;
- contine cantitati semnificative de aminoacizi esentiali, esentiali pentru sinteza proteinelor;
- este o sursa importanta de vitamine din complexul B, cu rol in metabolismul energetic;
- prezinta proprietati nutritive si energizante, sustinand vitalitatea organismului.
Se poate prepara la fel ca orezul cu legume sau poate fi inclusa in salate, droburi si chiftelute, in budinci si alte preparate dulci.
Ingrediente:Hrisca verde boabe.
Valori nutritionale:| Componenta | Valoare nutritionala / 100 g |
|---|---|
| Valoare energetica | 1504 kJ / 359 kcal |
| Grasimi | 3,4 g |
| - din care acizi grasi saturati | 0,73 g |
| Glucide | 68,9 g |
| - din care zaharuri | 3 g |
| Proteine | 13,26 g |
| Sare | 0,002 g |
Unitatea ambaleaza si proceseaza faina din cereale, mustar, soia, nuci, alune, seminte de susan si telina.
A se pastra la loc uscat si racoros.
500 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Cereale |
| Brand | Solaris |
| Stoc | În stoc |
| Disponibil in farmacii | Rahova, Popesti-Leordeni |
| Info produs | Eligibil ELITE |
| Cantitate | 500 g |
| Cod produs | 5941828016628 |
| Tip produs | Produs alimentar |
| Data de expirare | 2027-03-14 |