Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Alta cantitate
Brand: SOLARIS
Cod produs: 5941828016550
Tip: Produs alimentar
Vandut de: Farmacia Tei SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
- fara aditivi;
- fara adaos de zahar;
- vegan;
- sursa de fibre;
- contine zaharuri prezente in mod natural.
Daca iti doresti un mic dejun simplu, echilibrat, fara adaos de zahar, poti inmuia fulgii de porumb in lapte (inclusiv lapte vegetal), iaurt sau suc de fructe.
Poti adauga la fulgii de porumb diverse fructe proaspete (de exemplu: fructe de padure, mere, banane, citrice, mango etc.), fructe uscate, diverse nuci sau alte seminte crude.
Malai grisat, malt de orz, sare.
Valori nutritionale:| Componenta | Cantitate pe 100 g |
|---|---|
| Valoare energetica | 1577 kJ / 372 kcal |
| Grasimi | 1,8 g |
| - acizi grasi saturati | 0,3 g |
| Glucide | 81,5 g |
| din care zaharuri | 4.6 g |
| Fibre | 3.1 g |
| Proteine | 5.9 g |
| Sare | 2 g |
Produsul contine gluten.
Unitatea ambaleaza si proceseaza faina din cereale, mustar, soia, nuci, alune, seminte de susan si telina.
A se pastra la loc uscat si racoros.
500 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Cereale |
| Brand | Solaris |
| Stoc | În stoc |
| Rating | 4 |
| Disponibil in farmacii | Dristor, Rahova, Popesti-Leordeni |
| Info produs | Eligibil ELITE |
| Cantitate | 500 g |
| Proprietati | Produsele fără aditivi nu conțin substanțe chimice adăugate pentru îmbunătățirea gustului, texturii sau termenului de valabilitate. Acestea sunt considerate mai apropiate de produsele naturale și mai puțin procesate. |
Aceste produse nu au zahăr adăugat, însă pot conține zaharuri naturale din ingrediente precum fructele. Sunt potrivite pentru cei care doresc să evite adaosurile de zahăr în dietă. |
|
Produsele vegane nu conțin ingrediente de origine animală. |
|
| Cod produs | 5941828016550 |
| Tip produs | Produs alimentar |