Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Pentru a primi notificări legate de stoc trebuie să fii logat în cont sau să îți creezi un cont aici.
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
Ovaz 58%, seminte de dovleac 12%, merisoare 9%, sirop de agave, fulgi de cocos 6%, nuci pecan, ulei de cocos, sare.
Valori nutritionale:| Componenta | Valoare per 100g |
| Valoare energetica | 1356,22 kJ / 324,14 kcal |
| Grasimi | 15,12g |
| * din care acizi grasi saturati | 4,12g |
| Glucide | 39,36g |
| * din care zaharuri | 2,67g |
| Fibre | - |
| Proteine | 7,84g |
| Sare | 0,99g |
Ovaz (non-UE).
Precautii:A se pastra la loc uscat si racoros, ferit de razele directe ale soarelui.
Prezentare:300 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Musli si granola |
| Brand | SUNDAY BITES |
| Stoc | În curând |
| Info produs | Eligibil ELITE |
| Arome | Merisoare si chipsuri de cocos |
| Cod produs | 5940541789864 |
| Tip produs | Produs alimentar |