Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Pentru a primi notificări legate de stoc trebuie să fii logat în cont sau să îți creezi un cont aici.
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
Ovaz 33%, mix de nuci 32% (alune de padure, caju, migdale, arahide), pasta de susan negru 19%, mix de seminte 8% (floarea soarelui, dovleac, in, susan alb) sirop de agave, ulei de cocos, sare.
Valori nutritionale:| Componenta | Valoare per 100g |
| Valoare energetica | 1979 kJ / 473 kcal |
| Grasimi | 33,8g |
| * din care acizi grasi saturati | 3,77g |
| Glucide | 29g |
| * din care zaharuri | 6,69g |
| Fibre | - |
| Proteine | 13,22g |
| Sare | 0,71g |
Ovaz (non-UE), Mix de nuci (non-UE).
Precautii:A se pastra la loc uscat si racoros, ferit de razele directe ale soarelui.
Prezentare:300 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Musli si granola |
| Brand | SUNDAY BITES |
| Stoc | În curând |
| Info produs | Eligibil ELITE |
| Arome | susan negru |
| Cod produs | 5940541789871 |
| Tip produs | Produs alimentar |