Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Pentru a primi notificări legate de stoc trebuie să fii logat în cont sau să îți creezi un cont aici.
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
- granola crocanta cu migdale, stafide si cacao;
- combinatie echilibrata intre aroma intensa de cacao, dulceata naturala a stafidelor si crocantul migdalelor prajite;
- gust usor dulce, potrivit pentru iubitorii de ciocolata;
- poate fi consumata cu lapte, iaurt sau ca gustare simpla;
- ideala pentru mic dejun sau snack nutritiv.
Ovaz 46%, Pasta de migdale 23%, Migdale cu pielita 11%, sirop de agave, stafide, ulei de cocos, cacao 2%, scortisoara, sare.
Valori nutritionale:| Componenta | Valoare per 100g |
| Valoare energetica | 1570,11 kJ / 375,27 kcal |
| Grasimi | 24,07g |
| * din care acizi grasi saturati | 4,96g |
| Glucide | 37,44g |
| * din care zaharuri | 9,63g |
| Fibre | - |
| Proteine | 10,72g |
| Sare | 0,73g |
Ovaz ( non-UE), Pasta de migdale (Spania), Migdale cu pielita (Spania).
Precautii:A se pastra la loc uscat si racoros, ferit de razele directe ale soarelui.
Prezentare:300 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Musli si granola |
| Brand | SUNDAY BITES |
| Stoc | În curând |
| Info produs | Eligibil ELITE |
| Arome | Migdale, stafide si cacao |
| Cod produs | 5940541789888 |
| Tip produs | Produs alimentar |