Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Pentru a primi notificări legate de stoc trebuie să fii logat în cont sau să îți creezi un cont aici.
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
- mix crocant si delicios, potrivit ca gustare in orice moment al zilei;
- poate fi adaugat peste iaurt, consumat cu lapte sau rontait direct din punga;
- gust intens si echilibrat, ideal pentru iubitorii de unt de arahide;
- potrivit pentru consum simplu sau combinat in preparate;
Ovaz 38,5%, pasta crocanta de arahide 29%, Arahide 11,4%, cipsuri de banane 8,5%, sirop de agave, mere deshidratate, ulei de cocos, scortisoara.
Valori nutritionale:| Componenta | Valoare per 100g |
| Valoare energetica | 1754,04 kJ / 419,23 kcal |
| Grasimi | 25,03g |
| * din care acizi grasi saturati | 5,04g |
| Glucide | 37,51g |
| * din care zaharuri | 4,53g |
| Fibre | - |
| Proteine | 11,6g |
| Sare | 0,88g |
Ovaz (non-UE), Pasta crocanta de arahide (Argentina), Arahide (Argentina).
Precautii:A se pastra la loc uscat si racoros, ferit de razele directe ale soarelui.
Prezentare:300 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Musli si granola |
| Brand | SUNDAY BITES |
| Stoc | În curând |
| Info produs | Eligibil ELITE |
| Arome | Arahide si banane |
| Cod produs | 5940541789895 |
| Tip produs | Produs alimentar |