Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
- cu bucati de mere coapte, scortisoara si sirop de agave;
- sursa de fibre;
- ajuta la digestie si mentinerea senzatiei de satietate;
- textura crocanta si gust natural, potrivita pentru micul dejun sau gustari;
- contine ingrediente provenite din culturi ecologice;
- fara gluten.
Ovaz integral * (fara gluten), Seminte de floarea soarelui *, Bucati de nuca de cocos *, Hrisca *, Sirop de agave *, Ulei de nuca de cocos *, Bucati de mere * 4,5%, Quinoa, Scortisoara *, Cardemom *.
*Certificat organic.
| Component | Valoare / 100 g |
|---|---|
| Energie | 2078 kJ / 496 kcal |
| Grasimi | 27.9 g |
| - din care saturate | 14.0 g |
| Carbohidrati | 50.3 g |
| - din care zaharuri | 13.2 g |
| Fibre | 6.4 g |
| Proteine | 9.8 g |
| Sare | 0.02 g |
Poate contine urme de nuci si soia.
Prezentare:350 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Musli si granola |
| Brand | Turtle |
| Info produs | Eligibil ELITE |
| Arome | Cereale cu mar si Scortisoara |
| Proprietati | Produsele Bio (Ecologice, Organice) sunt obținute din ingrediente cultivate ecologic, fără utilizarea pesticidelor sau fertilizanților chimici. Acestea respectă standarde stricte de producție durabilă și protecția mediului. |
Produsele fără gluten nu conțin această proteină, găsită în grâu, orz și secară, și sunt destinate persoanelor cu boala celiacă sau sensibilitate la gluten. Sunt, de asemenea, o opțiune pentru cei care urmează diete speciale. |
|
| Cod produs | 5425038430264 |
| Tip produs | Produs alimentar |