Acest site folosește cookies pentru a furniza servicii și funcționalități personalizate. Prin vizitarea site-ului nostru, îți dai acordul pentru descărcarea acestor cookies.Am inteles

Poți afla mai multe despre cookies și poți schimba setările lor aici.

Antinevralgic Sinus Hot Drink 650 mg/10mg, 12 plicuri, Sanofi

Brand: SANOFI
Cod bare: 8594739203914
Data expirarii: 30-07-2022
Document:
Optiuni Livrare
Livrare la usa in Bucuresti si Constanta
Pret: de la 17.85 RON
Pret: de la 0.50 RON
22.00 RON
> 30 în stoc, acum 12 ore
Disponibilitate in locatii:
  • Barbu Vacarescu : Disponibil
  • Dristor : Disponibil
  • Rahova : Disponibil
  • Plaza Romania : Disponibil
  • Vivo Constanta : Disponibil
Pretul afisat este valabil doar pentru comenzile online, pretul din fiecare punct de lucru putand varia.

Antinevralgic Sinus Hot Drink 650 mg/10mg, 12 plicuri, Sanofi [8594739203914]

Proprietăți:
Antinevralgic Sinus Hot Drink conţine două substanţe active:
- paracetamol, care ameliorează durerea şi vă scade temperatura când aveţi febră;
- clorhidrat de fenilefrină, un decongestionant care vă desfundă nasul şi sinusurile, ajutându-vă să respiraţi mai uşor. 
Antinevralgic Sinus Hot Drink este utilizat pentru tratamentul simptomelor de răceală şi gripă: reduce febra, ameliorează durerile de cap, durerile musculare şi articulare, durerile de gât, desfundă nasul înfundat. 

De asemenea, Antinevralgic Sinus Hot Drink este utilizat pentru tratamentulsimptomelor sinuzitei: ameliorează durerea de cap și desfundă nasul înfundat. 
Antinevralgic Sinus Hot Drink este utilizat la adulţi (inclusiv vârstnici) şi adolescenţi cu vârsta peste 15 ani. 
Dacă după 3 zile nu vă simţiţi mai bine sau vă simţiţi mai rău, trebuie să vă adresaţi unui medic.

Compozitie:
Substanţele active sunt paracetamol şi clorhidrat de fenilefrină. Fiecare plic conţine paracetamol 650 mg şi clorhidrat de fenilefrină 10 mg. 
Celelalte componente sunt: povidonă 25, zahăr, citrat de sodiu, acid citric, acid tartric, pulbere de lămâie (suc de lămâie spray uscat) (K240), aspartam, aromă de lămâie 610399E acid ascorbic,  pulbere de turmeric (K2550). 

Mod de administrare:
Adulţi, inclusiv vârstnici şi adolescenţi cu vârsta peste 15 ani: se administrează un plic de maxim patru ori pe zi. Intervalul dintre doze nu trebuie să fie mai mic de patru ore. 

Prezentare:
12 plicuri



Antinevralgic Sinus Hot Drink 650 mg/10mg, 12 plicuri, Sanofi [8594739203914]

Produse similare

Cos de cumparaturi

Obiect sters Anuleaza

Favorite

Obiect sters Anuleaza